Facebook

Rekord_08.jpg Rekord_10.jpg Rekord_12.jpg

Rekord_05.jpg

Wszelkie zapytania i uzgodnienia na temat logistyki należy prowadzić z naszym przedstawicielem handlowym.

Kontakt

Obecnie jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w każde miejsce w kraju i Europie. W zasadzie to dostarczaliśmy już nasze wyroby prawie na każdy kontynent naszego globu. Nasze doświadczenie i dostawy za pomocą własnej floty pojazdów gwarantują maksymalne zabezpieczenie naszych produktów przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Aby to osiągnąć wszystkie nasze wyroby transportowane są w elementach i przeznaczone są do samodzielnego montażu. Ma to szereg zalet:
- minimalizujemy ryzyko uszkodzeń,
- nasze ławki i kosze mogą być po prostu tańsze.
Takie rozwiązanie generuje dodatkowe korzyści zarówno dla naszego Klienta jak i dla Nas – Producenta, mianowicie zmniejsza się wielokrotnie powierzchnia potrzebna na zmagazynowanie gotowych już wyrobów. W stanie gotowym do montażu zajmują one sporo miejsca i często pojawia się niemały problem przy próbach magazynowania dostarczonego towaru w niewielkich zakładach gospodarki komunalnej czy na budowach prowadzonych w terenie wysoce zurbanizowanym a przez to przestrzennie ograniczonym. Szczególny nacisk w naszym przedsiębiorstwie kładziemy na bezpieczeństwo, zarówno finalnego produktu jak i ludzi zajmujących się przewozem naszych wyrobów. Niektóre produkty (np. ławki i kosze betonowe) składają się z elementów o znacznej masie, więc należy zachować szczególną ostrożność podczas prac produkcyjnych, logistycznych i montażowych. Dlatego nasze produkty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, a przesyłki wysyłane do naszych Klientów zawierają szereg ważnych informacji jak z nimi postępować przy odbiorze i na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Aby usprawnić cały proces wysyłek wprowadziliśmy system wizualizacji:

  • Żółta naklejka - oznacza konieczność sprawdzenia stanu przesyłki przy odbiorze.
  • Zielona – oznacza, iż w tym miejscu przesyłki znajduje się zestaw montażowy do zamówionych produktów.
  • Czerwona – to informacja dla obsługi logistycznej, aby z tą przesyłką obchodzić się wyjątkowo ostrożnie.
  • Niebieska – zwraca uwagę, iż w przesyłce znajdują się elementy o znacznej wadze i należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo personelu oraz elementów stanowiących ładunek.
  • Biała – informuje, że produkty były pakowane pod nadzorem kamer.

Wszelkie zapytania i uzgodnienia na temat logistyki należy prowadzić z naszym przedstawicielem handlowym. Na pewno nasza wiedza i doświadczenie pozwolą rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości i dobrać odpowiednie materiały, produkty i środki do uzyskania pożądanego przez inwestora efektu.

logistyka1.png

REKORD. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Interent-media.pl