Facebook

Rekord_08.jpg Rekord_10.jpg Rekord_12.jpg

Rekord_05.jpg

Całość naszej produkcji odbywa się na terenie Polski.  Wszystkie podzespoły, którymi posługujemy się w procesie wytwarzania pochodzą z naszego kraju. W trosce o Państwa satysfakcję nad całością czuwają nasi inżynierowie oraz kontrolerzy jakości. Kładziemy duży nacisk na trwałość i funkcjonalność naszych produktów.

NASZE PRODUKTY SĄ NAJLEPSZE  BO POLSKIE !!!

Przedsiębiorstwo PPHU Rekord to polska firma działająca na rynku już od ponad 10 lat. Z każdym kolejnym rokiem staramy się wprowadzać nowe, lepsze produkty aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Ze względu na rosnące zainteresowanie oraz potrzeby rynku krajowego na elementy tzw. mała architektury miejskiej powstało nasze przedsiębiorstwo. Produkujemy stabilne i wygodne ławki miejskie, ławki parkowe, oraz ławki ogrodowe. Nasi inżynierowie oraz kontrolerzy jakości dbają o każdy szczegół realizacji produktu. Każdy element małej architektury cechuje się estetyką i wysoką jakością wykonania, co w połączeniu z przystępną ceną jest motorem napędowym naszej firmy.

Produkujemy ławki i kosze dla urzędów miast, gmin, spółdzielni mieszkaniowych i odbiorców detalicznych. Zdobyte doświadczenia i profesjonalna kadra oraz rzetelność bezpośrednio przekładają się na uznanie i zadowolenie naszych klientów, co potwierdzają ich liczne referencje. Ponadto cały czas prowadzimy serwis naszych wyrobów, zapewniając części zamienne dla produkowanych przez nas elementów małej architektury po przystępnych cenach.

Produkowane przez nas ławki i kosze miejskie przez bardzo długi okres zachowują swój pierwotny wygląd. Przy produkcji elementów małej architektury nie stosujemy niskiej jakości drewna, lecz  sezonowe i starannie przetworzone drewno świerkowe. To główny sekret naszego przedsiębiorstwa. Listwy  stosowane przez nas na ławki zabezpieczone są warstwą farby podkładowej i trzykrotnie malowane natryskowo lakierobejcą, w kolorze zaproponowanym przez Państwa. Takie wykonanie zapewnia podwyższoną trwałość i niepowtarzalną jakość naszych wyrobów.

Jesteśmy przekonani,  że informacje zawarte na stronie pomogą Państwu na dokonanie trafnego wyboru i zostaniecie kolejnymi zadowolonymi klientami naszej firmy.

REKORD. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Interent-media.pl